Donate

Понад 7 000 фунтів на освіту дітей зі Сходу України

//Понад 7 000 фунтів на освіту дітей зі Сходу України
NKL_7167

Два роки тому ми почали проект GoCamp East – мовні табори для школярів із прифронтових територій. Діти з Донецької та Луганської областей приїжджали до Києва та протягом трьох тижнів спілкувалися з іноземними волонтерами, долали мовний бар’єр та відпочивали від війни.

У минулому році 600 учнів зі Сходу вивчали англійську мову в літніх таборах GoCamp East.

Але ми точно знаємо, що коли ми там, ми можемо зробити більше!

Цього року іноземні волонтери їдуть у 10 шкіл, які знаходяться на Сході України, щоб надихати дітей, у яких немає можливості подорожувати, бачити світ та спілкуватися з іноземцями.

Це стало можливим завдяки підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та багатьом нашим друзям з інших країн, які зацікавлені та небайдужі до майбутнього України.

Спільно з благодійною організацією Ukraine Charity та Антуаном Песенті, який проводить Лондонський марафон по збору коштів для нашого проекту, ми організували кампанію зі збору коштів, яка зібрала понад 7 000 фунтів.

Це довготривале партнерство, яке розпочалося у 2016 року, а вже минулого року, окрім організації збору коштів на проект, деякі працівники ЄБРР зі своїми сім’ями та друзями взяли участь у проекті та самостійно поїхали на Схід, щоб провести час зі школярами.

У 2018 році ми також продовжуємо працювати і зосереджуватись на Сході! Ми віримо, що це лише початок та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Дякуємо всім, хто пожертвував на проект, і особливо ЄБРР, який подвоїв кожне ваше пожертвування.