Donate

Працівники АП та МОНу вивчають англійську для держслужбовців 

//Працівники АП та МОНу вивчають англійську для держслужбовців 
pp
Команда GoGlobal рада висловити вдячність Шведському Інституту та Міністерству іноземних справ Швеції за підтримку у проекті навчання іноземної мови для українських державних службовців. Завдяки цій співпраці державні службовці зможуть вдосконалювати їхні знання англійської мови протягом наступних 12 місяців, починаючи вже з цього літа. 70 працівників Міністерства освіти та науки України, а також Адміністрації Президента, які були відібрані на навчання за конкурсом, зможуть покращувати свої навички за допомогою онлайн платформи міжнародної компанії EF Education First. Державні службовці будуть вивчати англійську мову з акцентом на термінологію, яка важлива для їхньої роботи. Окрім того, вони отримають необмежений доступ для спілкування з користувачами платформи зі всього світу, а також приватні уроки з носіями мови та сертифікованими викладачами англійської.

EF була заснована у Швеції у 1965 році. Її місія – це відкривати світ через освіту. На даний момент – це найбільша приватна освітня компанія, котра здійснює оцінку володіння англійської мови серед дорослого населення у більше ніж 70 країнах та публікує Індекс англійської мови. На даний момент Україна займає 41-ше місце із 72-х країн у рейтингу. Тож саме для покращення стану володіння англійською мовою в України та підвищенні її у рейтингу було організоване дане навчання.

Заняття з англійської мови для державних службовців було організоване за підтримки Global Goverment та ініційовано громадською організацією Global Office. Завдяки даному проекту, близько 1400 службовців вже змогли вивчати англійську протягом 2016 року. Головна ціль для Global Government є покращення навичок володіння англійської мови серед представників Українського публічного сектору, з метою розширення та посилення міжнародного співробітництва.