Donate

ПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ “БЕТМЕН ПРОТИ СУПЕРМЕНА: НА ЗОРІ СПРАВЕДЛИВОСТІ” МОВОЮ ОРИГІНАЛУ

//ПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ “БЕТМЕН ПРОТИ СУПЕРМЕНА: НА ЗОРІ СПРАВЕДЛИВОСТІ” МОВОЮ ОРИГІНАЛУ

Отже, це сталося! Англомовна прем’єра одного з найбільш очікуваних блокбастерів року – «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» відбулася у кінотеатрі Оскар в ТРЦ Гулівер.

Всіх хвилювало питання – хто ж переможе: Останній Син Криптона чи Хрестоносець у Плащі? І яку роль відіграє у цій війні Лекс Лютер? Що ж, деякі вже знають відповідь. Дізнайтесь і ви!

Покази фільму мовою оригіналу відбудуться у Харкові, Києві, Львові, Одесі та Сумах. Шукайте сеанси у вашому місті на сайті Україна Speaking у розділі Події.

Довгоочікуваний блокбастер “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості” мовою оригіналу українські глядачі зможуть побачити у Києві, Харкові, Одесі, Львові та Сумах. Цим фільмом компанія “Кіноманія”, як офіційний дистриб’ютор Warner Bros. Pictures в Україні, приєднується до ініціативиGoGlobal, і відтепер ми показуватимемо кіно не лише українською, але й англійською. Ми відчуваємо, що глядач хоче і готовий дивитись кіно мовою оригіналу. І хоча через об’єктивні причини поки що йдеться лише про найбільші міста, впевнені, ця ініціатива уже невдовзі стане глобальною не лише за назвою, але й за змістом, і список міст та кінотеатрів суттєво розшириться” – коментує Анна Бойко, PR-менеджер компанії “Кіноманія”, офіційного дистриб’ютора Warner Bros. Pictures в Україні.