Donate

“Різні, але рідні”: Студенти зі всіх регіонів розкажуть про те, якою вони для себе відкрили Україну

//“Різні, але рідні”: Студенти зі всіх регіонів розкажуть про те, якою вони для себе відкрили Україну
кавер загальна картинка в2

6 грудня о 16:00 у конференц-холі “Ірпінь”, за адресою м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118А, відбудеться всеукраїнський форум “Різні, але рідні”. На форумі учасники обмінів у Маріуполі, Харкові, Запоріжжі, Херсоні та Івано-Франківську познайомляться та розкажуть як їх надихнули українські міста. 

GOxChange – це національні обміни студентами, які руйнують стереотипи про українські міста та створюють справжнє ком’юніті активної молоді в Україні. Цього року GOxChange набув загальнонаціонального масштабу та відбувся в 5 містах – Маріуполі, Харкові, Запоріжжі, Херсоні та Івано-Франківську. Більше 150 українських студентів з усієї України стали учасниками наймасштабніших національних обмінів студентами та надихнулися на створення проектів, яким під силу змінити цілі міста. Програма обмінів існує другий рік. Минулого року містами на 10 днів обмінялись студенти з двох найвіддаленіших міст – Ужгорода та Маріуполя.

На відкритті форуму студенти зі всіх куточків України познайомляться між собою, поділяться своїми враженнями від українських міст та розкажуть які стереотипи їм вдалось зруйнувати під час обмінів. Учасники розкажуть свої унікальні історії про те, як GOxChange змінив їх життя. 

«GOxChange – це про розширення світогляду. Максимально швидке та ефективне. Воно відбувається і через дослідження нового міста, і через знайомство з його жителями, та для мене найголовніше – через нон-стоп спілкування з такою ж активною молоддю з усієї України», – говорить студентка з Києва Надія Киденко, для якої обмін у Маріуполі відкрив новий погляд на Україну та українські міста.

“Ми хотіли показати, що кожне місто в Україні це люди. Люди, які його змінюють та розвивають”, координаторка програми GOxChange Світлана Колодій ділиться успіхами цьогорічного молодіжного обміну, який відбувся у Маріуполі. Організатори впевнені, що розвиток міст залежить від проактивних і свідомих громадян. На прикладі культурних та громадських діячів молодь вчиться діяти та не боятись помилок. 

Про результати та плани національних обмінів студентами розкажуть:

  • Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський  (очікується підтвердження)
  • Заступник міністра культури, молоді та спорту Олексій Сівірін 
  • Ілона Постемська, координаторка проектів Швейцарського бюро співробітництва в Україні
  • Координаторка національних обмінів студентами GOxChange Світлана Колодій 
  • Директорка громадської організації Global Office Ксана Нечипоренко
  • Керівник Всеукраїнського молодіжного центру Сергій Кривогуз

Національні обміни студентами відбуваються за підтримки Міністерства молоді та спорту України, громадської організації “Глобал Офіс” та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC).

Акредитація для журналістів: http://bit.ly/2OFz3lJ 

Для представників ЗМІ передбачено трансфер. 

Час та місце відправлення уточнити у Рогожникової Катерини – 0639721814 .