Donate

Школи GoCamp долучились до проекту ЮНІСЕФ “Найбільший урок у світі”

//Школи GoCamp долучились до проекту ЮНІСЕФ “Найбільший урок у світі”
op

Про те, як має розвиватись світ до 2030 року та які виклики стоять перед міжнародною спільнотою, дізнаються учні 39 шкіл-учасниць програми пришкільних мовних таборів GoCamp. Вони долучились до “Найбільшого уроку у світі” – акції, організованої ЮНІСЕФ в Україні та підтриманої ініціативою GoGlobal, що має на меті популяризацію Глобальних цілей сталого розвитку серед дітей та молоді.

З початку грудня у школах GoCamp з різних куточків України вже було проведено 90 уроків англійською мовою для майже 1600 школярів, використовуючи методичні матеріали, надані ЮНІСЕФ. Акція є безстроковою, тому Найбільший урок у школах GoCamp відтепер проводитиметься на постійній основі.

“Найбільший у світі урок” проводиться з 2015 року зусиллями ЮНІСЕФ та волонтерів у 100 країнах. Таким чином, це наймасштабніша освітня ініціатива, участь у якій беруть школярі з усього світу. В Україні Найбільший урок координує Представництво ЮНІСЕФ в Україні, яке планує залучити до ініціативи 15 тисяч дітей. У більшості шкіл, залучених до акції, Найбільший урок проводиться українською мовою, тоді як у школах GoCamp – англійською.

Під час Уроку учні разом із учителями обговорюють 17 Глобальних цілей сталого розвитку, серед яких якісна освіта, захист планети, подолання бідності та мир і справедливість, а також визначають, як вони особисто можуть долучитись до реалізації цих цілей у своєму рідному місті чи селі.

po

У нашій школі перші чотири уроки вчителі провели в 11-х класах. Згодом старшокласники вже самостійно проводять Найбільший урок для 8-х і 7-х класів, після чого відбувається загальноучнівське обговорення Глобальних цілей сталого розвитку,
– розповідає вчитель англійської мови Запорізької школи-інтернату “Січовий колегіум” Наталія Гутарук.

Українські школярі завдяки цій акції стали частиною глобального руху, спрямованого на інформування майбутнього покоління про його права, а також про проблеми та виклики, які вже стоять перед людством. Глобальні цілі сталого розвитку були прийняті у 2015 році Організацією Об`єднаних Націй і визначають 17 основних напрямків розвитку усієї світової спільноти до 2030 року.

Нагадаємо, що проект GoCamp продовжиться і у 2018 році. У лютому розпочнеться сесія GoCamp Afterschool, а влітку відбудуться чергові сесії пришкільних мовних таборів із залученням іноземних волонтерів GoCamp.

Запрошуємо ЗМІ відвідати “Найбільший урок у світі” у школах GoCamp.

Контакти:
Юлія Мішина, 096 780 98 97.