Donate

У Черкасах та Хусті школи GoCamp отримають кошти на реалізацію проектів учнів

//У Черкасах та Хусті школи GoCamp отримають кошти на реалізацію проектів учнів
ui

Протягом червня учні з Черкас та міста Хуст Закарпатської області візьмуть участь у програмі мовних таборів GoCamp, в рамках якої отримають кошти на втілення корисних для шкільної громади проектів. Ініціатива реалізовується ГО Global Office за підтримки Черкаської та Хустської міських рад. Кошти на учнівські проекти будуть виділені в рамках бюджету участі шкіл.

З 6 по 27 червня в рамках всеукраїнської програми пришкільних таборів із залученням іноземного волонтера GoCamp у Черкасах та Хусті вперше реалізовуватиметься партиципаторне бюджетування шкіл (бюджет участі шкіл). Сім черкаських шкіл отримають по 10 000 гривень на реалізацію учнівських проектів, тоді як п`ять шкіл із Хуста отримають по 20 000 гривень із міського бюджету. Бюджет участі шкіл з 2013 року уже успішно діє у навчальних закладах США, Франції, Португалії, Польщі та інших країнах.

GoCamp цього літа проходитиме в українських школах уже втретє. Навчальні заклади по всій Україні готуються прийняти у себе іноземців, а також розробляють програму табору, важливою частиною якої буде реалізація учнівського соціального проекту, спрямованого на покращення життя шкільної громади.

Як працює бюджет участі шкіл: школярі відвідуватимуть мовний табір, де спільно з іноземним волонтером розроблятимуть ідеї та план реалізації власних проектів. Наприкінці табору шкільна громада шляхом голосування обере найкращий проект, який отримає кошти на його втілення.

Організатори запевняють, що завдяки бюджету участі шкіл діти розвивають основні навички громадянства: робота в команді, лідерські навички, конкурентну гру, компромісний підхід, критичну думку, публічні виступи та самовираження завдяки проведеним проектам. В цей же час школа створює демократичну атмосферу, підвищує прозорість, зміцнює довіру учнів до управління школою, а місто стає рушійною силою для впровадження демократичних змін для молодого покоління України.

За додатковою інформацією:
Тетяна Кириленко 050 979 35 96.