Donate

У Чернівцях навчатимуть вчителів нової генерації

//У Чернівцях навчатимуть вчителів нової генерації
chnu-adm

27 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Ю. Федьковича координатор ELT проектів Любов Залюбовська презентувала студентам новий проект GoGlobal “Teachers of English: Generation Next”.

Для 30 студентів, відібраних в рамках конкурсу, носії мови та іноземні експерти проведуть серію тренінгів. Під час цих воркшопів учасники засвоюватимуть знання з методології викладання англійської мови не шляхом відвідування лекцій, а інтерактивно та максимально практично. Далі, використовуючи щойно вивчені методики, вони проведуть уроки в школах Чернівецької області, а координувати практичну частину будуть вчителі, що раніше вже пройшли курс в рамках спільного проекту GoGlobal та Британської Ради “Вчителі англійської мови-агенти змін”.

Під час презентації Любов Залюбовська відзначила, що за допомогою такої взаємодії учасників цих двох проектів – “Teachers of English: Generation Next” та “Вчителі англійської мови-агенти змін” – GoGlobal намагається сприяти більш якісному обміну досвідом та навичками викладання між ініціативними вчителями та майбутніми педагогами.

“Взяти участь у першому етапі відбору зголосились 50 студентів. Їм необхідно буде представити відео-звернення та мотиваційний лист”, зазначає координатор проекту від університету Єсипенко Надія.