Donate

У КИЄВІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ “ЗАГІН САМОГУБЦІВ” (SUICIDE SQUAD) АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

//У КИЄВІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ “ЗАГІН САМОГУБЦІВ” (SUICIDE SQUAD) АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

4 серпня в кінотеатрі Cinema Citi (ТРЦ Ocean Plaza) відбулася прем’єра фільму «Загін самогубців» англійською мовою, тож перші глядачі мали нагоду почути Вілла Сміта, Джареда Лето, Марго Роббі та інших героїв у оригіналі.

На закриту прем’єру фільму “Загін самогубців” були запрошені відомі політичні та культурні діячі, представники бізнесу, а також журналісти. Гості заходу мали нагоду сфотографуватися в образах героїв фільму та поспілкуватися у неформальній атмосфері перед початком показу.

Прем’єра супергеройського фільму відбулась у рамках проекту Cinema Speaking, що координується командою GoGlobal у партнерстві з компанією «Кіноманія», яка є офіційним дистриб’ютором фільмів кінокомпанії Warner Bros. Pictures та мережею кінотеатрів Cinema Citi. Метою кампанії є зробити знання іноземних мов українцями нормою життя та відкрити для нашої держави нові культурні та економічні можливості. У країнах Європи прокат фільмів мовою оригіналу із субтитрами вже давно став нормальною практикою, до якої має долучитися й Україна.

4 грудня 2015 року в рамках проекту Cinema Speaking відбулась перша прем’єра фільму англійською мовою «Міст шпигунів», яка дала старт масовому показу фільмів мовою оригіналу в українських кінотеатрах. Запровадження такої практики у вітчизняний кінобізнес не має на меті витіснити фільми з дубляжем державною мовою. Кінострічки мовою оригіналу мають стати додатковим інструментом для вивчення мов. Як показує досвід країн-сусідів України, прокат фільмів мовою оригіналу позитивно впливає на рівень володіння населення іноземними мовами. Водночас відсутність дубляжу дає можливість почути голоси та сміх й сповна насолодитися грою улюблених акторів.