Donate

Україна стала центром єдності усього світу

//Україна стала центром єдності усього світу
щщщ

Відкриття другої хвилі GoCamp: волонтери зі всього світу прибули до України, аби навчати школярів іноземним мовам.

Козин, Київська область, 9 червня. – На території дитячого оздоровчого центру “Дніпро” відбулось офіційне відкриття другої хвилі всеукраїнського освітнього проекту мовних пришкільних таборів GoCamp за представників іноземних посольств, народного депутата Мустафи Найєма, директора ГО Global Office Оксани Нечипоренко, заступника міністра освіти Романа Греба, а також 200 іноземних волонтерів зі 140 країн. Вони приїхали за власний кошт, аби навчати українських дітей іноземним мовам, таким чином допомагаючи Україні інтегруватися в європейське суспільство.

o

Через два дні набуде чинності угода пробезвізовий режим з ЄС. Символічно, що акурат під цю знакову подію, ми відкриваємо Україну для волонтерів зі 140 країн світу, які приїхали допомогти реалізувати наші європейські прагнення. Вони матимуть можливість переконатися в тому, що наша країна безповоротно обрала свій шлях у напрямку до Європи і побачити на власні очі, що Україна – це не війна, а вражаючі краєвиди, культурне багатство та гостинні люди,
Мустафа Найєм, співзасновник ГО Global Office, народний депутат України.

Україна на сьогодні стає #hotspotvolunteeringcountry – символом єдності світу. Представники з усього світу зібралися разом, аби долучитися до спільноти GoCamp і відсвяткувати новий етап проекту.

p

Ми з нетерпінням чекали прибуття кожного з волонтерів, адже під час довготривалих відборів до проекту, ми встигли багато дізнатися про них і заочно полюбити. До нас приїхали найкращі з найкращих, з історіями, які надихають. А головне, усі волонтери мають величезне бажання творити зміни. Ми віримо, що вони стануть нашими друзями та розповідатимуть про справжню Україну у себе на Батьківщині,
каже директор ГО Global Office Оксана Нечипоренко.

Серед волонтерів GoCamp – представники різного віку й професій: працівники урядів, керівники кампаній, лікарі, митці, студенти. Одним із перших волонтерів стала посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф, яка закликала й інших представників посольств підтримати проект.

a

Такі заходи не лише допомагають подолати мовний бар’єр, що заважає українцям долучитися до міжнародної комунікації, а й дозволяють українській молоді пізнати світ, а світові – познайомитися зі справжньою Україною. Я тут живу уже півтора року. За цей час Україна мене дуже змінила. Будьте обачними, адже українська гостинність дуже підкуповує і приємно вражає,
– відзначає Джудіт Гоф, посол Великої Британії в Україні.

Загалом проект літніх пришкільних таборів GoCamp 2017 розпочався ще 26 травня, тож протягом літа будуть залучені понад 600 іноземних волонтерів, які навчатимуть 40 000 українських школярів. Волонтерів чекає подорож Україною, знайомство із українською кухнею, звичаями та традиціями. А школярів – цікаві уроки в ігровій формі та навчання лідерству від справжніх лідерів.

Проект GoCamp впроваджується командою громадської організації Global Office, метою якої є інтеграція українців у світову спільноту. Партнерами стали British Council, Міністерство освіти і науки в Україні, Посольства США, Великобританії, Бельгії, Канади, Австралії, Індії та Норвегії, кампанія Київстар, ПАТ “Укрзалізниця”, Кока-Кола, Данон, UN Volunteers, AIESEC, и безумовно, самі волонтери GoCamp.

l

AIESEC із задоволенням виступив партнером даного проекту, адже нас об’єднують спільні цінності. Ми також вважаємо, що найбільша сила – в руках молоді, і якщо ми хочемо змін, то інвестувати треба саме в підтростаюче покоління,
– 
Олена Шершун, президент AIESEC Україна.

Щодо Global Office, то на цьому його плани на літо не закінчуються – у липні стартує табір GoCampEast, під час якого волонтери проводитимуть заняття з дітьми з лінії зіткнення.

ll