Donate

Вчитися підприємництву у школі?.. Легко!

//Вчитися підприємництву у школі?.. Легко!
012

Новий навчальний рік — нові можливості! Вже в жовтні українським школярам пропонується зануритися в бізнес-середовище. Навчати підлітків підприємництву будуть GoCamp в кооперації з гігантом українського бізнесу – Київстар. Участь можуть взяти всі державні школи з усіх регіонів України, абсолютно безкоштовно. 

25 жовтня стартує Business Camp 2021 програма  для школярів 14-16 років, яка створена для того, щоб підлітки з різних частин України за допомогою команди експертів і менторів з однієї з найуспішніших українських компаній Київстар, розвивали підприємницькі навички та вчилися робити з просто ідей бізнес-ідеї.

Business Camp 15 насичених днів позакласних занять з основ підприємництва. Програма кемпу була розроблена командою GoGlobal, яка надихалася освітнім серіалом «Підприємництво для школярів», що було створенно Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві з Київстар та студією онлайн-освіти EdEra. 

Учасники разом з менторами компанії Киїстар розберуться, що значить  бути підприємцем, які є історії успіху бізнесменів, а які можуть бути невдачі і ризики на професійному шляху. Також одним з найцінніших компонентів програми є он-лайн зустрічі з експертами – лідерами думок, які є СЕО або власниками успішних українських бізнесів. 

Підсумком стане конкурс найкращих бізнес-проєктів та цінні призи від компанії Київстар для переможців: планшети, смарт-годинники та безпровідні навушники. 

Треба визнати, що діти сьогодення мріють вже не про ті професії і не про ті досягнення, які були актуальні і важливі ще 10 років тому. Вже сьогодні дитину необхідно навчати навичкам майбутнього і мотивувати на вивчення нових індустрій, аби крізь роки вона мала змогу самостійно обрати: стати кваліфікованим і затребуваним спеціалістом в тій, чи іншій галузі, або  незалежним підприємцем і розпочати власну справу. Для того, щоб почати розробляти власний продукт, потрібно мислити не шаблонно, а креативно і стратегічно, а також навчитися правильно планувати свій час. 

Business Camp 2021  можливість доєднатися до спільноти з понад 2500 шкіл-учасниць, 1300 іноземних волонтерів із 82 країн світу та 165 000 дітей з усієї України, які уже взяли участь у програмі GoCamp.

Щоб подати заявку на участь у програмі, необхідно заповнити  форму.

Заявки приймаємо до 06 жовтня 2021 (включно). За результатами анкетування буде обрано 80 шкіл-учасниць.

BusinessCamp-01