Donate

Від ідеї до проекту: стартує тренінг для учасниць проекту “Я зможу!”

//Від ідеї до проекту: стартує тренінг для учасниць проекту “Я зможу!”
30594212_10216915849314846_3542451603690749952_n

Вже цієї п’ятниці 20 учасниць проекту “Я зможу!” отримають нові можливості для реалізації власних соціально важливих проектів.

Протягом триденного тренінгу запрошені ментори та спікери на власних прикладах розкриють тему соціальної відповідальності, розглянуть аспекти соціального підприємництва та, звичайно, особисто поспілкуються з учасницями проекту.

Метою тренінгу є відкрити доступ дівчатам та жінкам з усієї України до практичних знань у сфері соціального підприємництва, надихнутися історіями успіху запрошених менторів проекту та заручитися їхнью підтримкою, поспілкуватися з активістами даної сфери та розробити власний проект під керівництвом організаторів.

Завдяки проекту учасниці мають шанс розвинути знання з основ проектного менеджменту, бізнес-планування (розробка проекту, планування, аналіз ресурсів, бюджету, розробка піар-стратегії, пошук фінансування), розвитку лідерських якостей та практику публічних виступів.

Ментори проекту:

Окрім цього, запрошеними спікерами є:

  • Анастасія Дєєва, екс-заступник Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції, виконавчий директор у “Мережа ЛЖВ” та координатор кампанії HeForShe в Україні, створений організацією “ООН-Жінки“;
  • Олена Сергєєва, викладач програм MБA, тренер, фасілітатор і коуч у темах лідерства і управління людьми, автор і ведуча Програми Розвитку Лідерства при Європейській Бізнес-Асоціації, Сертифікований Senior Professional HR International with Human Resource Certification Institute, USA;
  • Вероніка Селега, засновниця школи публічного виступу “Арістотель”, реформаторка дитячих публічних бібліотек.

Також ділитимуться досвідом:

Кінцевим результатом проекту для кожної з учасниць має стати розробка власного проекту, що базуватиметься на знаннях, отриманих під час тренінгу та порадах менторів.

Запрошуємо журналістів в INVERIA flow space (вул. Володимирська 49А) 13 квітня на 10:45.
Деталі: 063 370 94 88 – Катерина Черепніна