Donate

Від Миколая дітям: Благодійні розпродажі зібрали 689 500 гривень

//Від Миколая дітям: Благодійні розпродажі зібрали 689 500 гривень
KZO_66471_Cover4

Завдяки ідеї благодійного розпродажу одягу команді GoGlobal спільно з Дарією Шаповаловою та Kiev Fashion Institute у 2017 році вдалося зібрати 689 500 гривень.
Три хвилі Charity Pop-up store, які відбулися протягом року, об’єднали всю сферу модного бізнесу, понад 50 українських відомих дизайнерів, інтернет-магазин modnaKasta та навіть київських школярів задля благодійності на навчання дітей іноземних мов.
16-17 грудня 2017 року у приміщенні Kiev Fashion Institute та кафе Polverol, яке знаходиться поруч, відбувся третій і вже останній у цьому році благодійний розпродаж речей від відомих світових брендів, які віддали київські школярі та їхні батьки, аби подарувати можливість іншим школярам вивчати іноземні мови. Ініціатором такого розпродажу стала Софія Жеваго, завдяки якій новий pop-up store показав, що благодійником можна стати в будь-якому віці. Святковий розпродаж до Дня Святого Миколая зібрав 149 487 гривень.

ot4MOB45yzWT7PmNX4KUoQ-article

Протягом цього року я віддала понад 130 речей зі свого гардеробу для нашого #FashionCharityPopUpStore. На щастя, за цей час до нас приєдналася велика кількість донорів та покупців, які хотіли підтримати ідею зібрати кошти на навчання українських школярів іноземним мовам. За останній рік проект GoGlobal дуже виріс – і я рада, що наше суспільство змогло їм у цьому допомогти. Давайте так завжди – робитимемо світ навколо себе кращим!,
– поділилася Дарія Шаповалова, засновник освітнього проекту Kiev Fashion Institute.

Усі зібрані у 2017 році кошти підуть на організацію мовних таборів GoCamp-2018, де міжнародні волонтери зі всього світу вчитимуть школярів англійської, німецької та французької мов, а також критичному мисленню та лідерству.

л

Розпочинаючи роботу над мовними таборами GoCamp, ми й не думали, що цей проект об’єднає навколо себе представників зовсім різних галузей суспільства, в тому числі й модної індустрії. Проте співпраця з Дарією Шаповаловою, Kiev Fashion Institute, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, ЦУМом, українськими дизайнерами та інтернет-магазином modnaKasta стала яскравим прикладом підтримки освіти в Україні та завдала певний тренд для подібних ініціатив у майбутньому,
– стверджує Оксана Нечипоренко, директор громадської ініціативи Global Ofice.

щщщщ
Із нетерпінням чекатимемо наступного року та нових благодійних розпродажів, які в Україні стають вже певною доброю традицією.
#Girlsgonnahavecharity #Fashionforcharity #FashionCharityPopUpStore

poloskaGoCamp – найбільша освітня програма у Східній Європі із залученням іноземних волонтерів. Цього року у 600 школах по всій Україні іноземні волонтери навчали 60 000 дітей основам здорового способу життя та громадянської освіти, а також власним