+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Відбір постачальника послуг перекладу на жестову мову та монтаж відеоматеріалів

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Громадською організацією «ГО ГЛОБАЛ», оголошує відбір постачальника з надання послуг перекладу на жестову мову та накладення такого перекладу на вже готовий відеоматеріал спеціалізованого курсу для вчителів з формування навичок створення навчального контенту. Даний курс допоможе вчителям покращити навички візуального оформлення матеріалів та включатиме основи графічного дизайну, створення інфографіки, презентацій, та роздаткових матеріалів, щоб зробити їх більш привабливими для навчання учнів. Учасники дізнаються про візуальний сторітеллінг, авторське право при використанні зображень, графіки та інших елементів дизайну. 

В результаті відібраний постачальник має забезпечити: 

 1. Переклад на жестову мову (українська мова) вже готового відеоконтенту, а саме: відео-матеріали спеціалізованого курсу для вчителів з основ графічного оформлення та розвитку навичок створення навчального контенту та покращення їхніх можливостей роботи з цифровими інструментами (16 відеоуроків (по 40 хв. кожен)).
 1. Накладення (монтаж) запису перекладу жестовою мовою на готовий відеоконтент – компонування (редагування, монтаж) відео (16 відеоуроків (по 40 хв. кожен)).

Вимоги до учасників:

 • Знання жестової мови (українська мова);
 • Наявність досвіду перекладу відеоконтенту на жестову мову;
 • Наявність досвіду компонування (редагування, монтажу) відеоконтенту;
 • ВАЖЛИВО! До участі у відборі не допускаються учасники внесені до міжнародних санкційних списків SAM, OFAC, UN.

Орієнтовні строки надання послуг: червень 2024 – липень 2024

Щоб взяти участь у відборі, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • Резюме/портфоліо, яке підтверджує досвід та контактні дані осіб, які можуть підтвердити такий досвід та дати відповідні рекомендації.
 • Реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування (Організація не працює з ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку). До участі допускаються також фізичні-особи кандидати без діючого ФОП, за умови обов’язкової реєстрації як ФОП перед підписанням договору про надання послуг.
 • Довідку з банківськими реквізитами рахунку у форматі IBAN українською мовою .
 • Заповнену та підписану уповноваженою особою комерційну (цінову) пропозицію (форма).

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію одним із наведених нижче способів до 20:00 год   17 червня 2024 р.

Пропозицію можна подати такими способами: 

 1. Електронною поштою на procurement@goglobal.com.ua скан пакет вище перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Відбір. Переклад жестовою мовою»
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати: 

м. Київ, Майдан Незалежності, 2.

 1. Новою поштою: 

Отримувач:  Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ»

Представник отримувача: Сокол Яна, +38096 770 45 67

Відділення №345 у м. Києві

На конверті або у темі листа вказуйте назву «Відбір. Переклад жестовою мовою». 

Після надсилання пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим електронну пошту. 

У випадку запитань стосовно відбору прохання адресувати їх на електронну пошту procurement@goglobal.com.ua та/або за телефоном +380688098900.

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ»освітня фундація, яка займається формуванням соціального інтелекту, творчих та підприємницьких навичок у дітей та молоді України.

Наша мета  – допомогти поколінню Перемоги – дітям та молоді, яка зростає в умовах війни та вже бере участь у допомозі ЗСУ, відновити свої громади та відбудувати повоєнну країну, стати лідерами нової України. Для цього ми працюємо зі школярами, з молоддю, зі вчителями задля того, щоб нести наші цінності через них.

Прокрутити вгору