Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запрошуємо до участі в тендер з вибору надавача послуг у сфері права (правник/юрист)

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуг у сфері права.

До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці. Бюджет пропозиції має включати розрахунок вартості всіх послуг, перерахованих в оголошенні на 18 місяців.

До обов’язків координатора комунікацій проєкту належить:

 1. Надання юридичних консультацій та юридична підтримка команди проєкту під час реалізації заходів та завдань визначених проєктом.
 2. Участь у підготовці та впровадженні внутрішньої політики управління для забезпечення повної відповідності процесів під час реалізації проєкту вимогам законодавства.
 3. Консультації з правових питань щодо контрактів, угод, положень, умов, та інших документів, які розробляються або створюються під час проєкту на їх відповідність вимогам законодавства, з метою захисту інтересів та мінімізації наслідків.
 4. Юридична підтримка під час управління спорами, досудовими та судовими справами, включаючи арбітраж, і розробка ефективних стратегій вирішення юридичних питань і захисту прав компанії під час реалізації проєкту.
 5. Надання юридичних консультацій з питань, які впливають на організацію та співпрацю з третіми сторонами, включаючи регуляторів та зовнішніх консультантів, якщо це необхідно в межах проєкту;
 6. Проведення юридичної експертизи у питаннях, пов’язаних із реалізацією проєкту.
 7. Консультування щодо юридичних наслідків  під час прийняття стратегічних рішень і бізнес-діяльності, що здійснюється в межах проєкту.
 8. Надання інших юридичних консультаційних послуг в межах проєкту відповідно до домовленостей.

Вимоги до кандидата:

 • Вища освіта;
 • Досвід роботи на аналогічній позиції (бажано з НГО);
 • Високий рівень комп’ютерної грамотності (Microsoft Office, сервіси та інструменти Google,бази даних тощо);
 • Вільне володіння українською мовою, англійсько B2 і вище;
 • Тактовність та дипломатичність.

Деталізація змісту завдань буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем тендеру. На етапі затвердження кожного завдання та проєкту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 15:00 год. 28 вересня 2023 р.

Пропозицію можна подати такими способами: 

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на юриста»;
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати як вхідна кореспонденція: м. Київ, Майдан Незалежності, 2;
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ, вули. Івана Мазепи, буд. 1

В темі листа або на конверті напишіть «Тендер на юриста». 

 1. Резюме;
 2. Тендерна пропозиція (Форма);
 3. Деталізований бюджет (Форма);
 4. Для ФОП: Виписка з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи;
 5. Витяг з реєстру платників єдиного податку;
 6. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

До уваги учасників! 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 

ГО «ГО ГЛОБАЛ»  залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

Прокрутити вгору