Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги з організації проїзду командної служби по налаштуванню експонатів в «Музеї математики»

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги з організації проїзду командної служби по налаштуванню експонатів в «Музеї математики».

До участі у тендері запрошуються організації товариства та фізичні особи-підприємці. Бюджет тендерної пропозиції має включати розрахунок вартості всіх послуг, перерахованих в оголошенні.

Деталізація завдань розписана в документі нижче.

У рамках технічного завдання до тендеру № В-2024-0901-03 переможець тендеру повинен буде забезпечити своєчасне та якісне надання наступних послуг не пізніше ніж  31 квітня 2024 року:

 1. Зустріч фахівців в обумовленому місці з табличкою формату А4 із текстовою інформацією, яка була вказана при замовленні; очікування іноземних фахівців в обумовленому місці зустрічі до їх фактичного прибуття;
 2. Допомога іноземним фахівцям по доставці багажу від місця зустрічі до транспортного засобу, і розміщення багажу в транспортному засобі;
 3. Забезпечення іноземних фахівців транспортуванням (автобуси, літаки, поїзди) для переміщення із урахуванням оптимального маршруту та зручності переміщення.
 4. Бронювання та оплату квитків на транспортні засоби з урахуванням графіку перебування іноземних фахівців, у тому числі можливість індивідуального та групового бронювання квитків для комфортної подорожі.
 5. Відбір, бронювання  та оплата готелів з усіма необхідними зручностями та з укриттям.
 6. Організувати триразове харчування іноземних фахівців в ресторанах/їдальнях з урахуванням індивідуальних смакових уподобань.
 7. Збирати та зберігати всі необхідні документи та квитки для обліку та звітності.
 8. Забезпечити ефективну комунікацію між членами іноземних фахівців та з організаторами подорожі.

Деталізація змісту по кожному завданні буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем тендеру. На етапі затвердження кожного завдання та проекту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію в надійно закритому конверті, до 15:00 год.  16 січня 2024р.

Пропозицію можна подати такими способами:

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2024-0901-03».
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати.
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач Сокол Яна Сергіївна (дані щодо мобільного телефону можна отримати через е-пошту) 

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ,

ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 1

На конверті напишіть «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2024-0901-03». 

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим е-пошту.

 1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, додається)
 2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (оригінал, додається)
 3. Для ФОП: Витяг з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи
 4. Для ТОВ та інших: Свідоцтво про реєстрацію ПДВ/Сертифікат реєстрації єдиного платника податків (копія);
 5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

Додаток 1. Тендерна пропозиція

Додаток 2. Цінова пропозиція

Прокрутити вгору