Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги PR-координації 12 молодіжних просторів

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги PR-координації 12 молодіжних просторів.

Мета тендеру: вибір постачальника на щомісячне надання послуги PR-координації на 12 місяців. До участі у тендері запрошуються фізичні особи-підприємці, PR-агентства, що мають досвід PR/комунікаційного супроводу, організацій громадського сектору. 

1. Планування та впровадження медіа-активностей освітньої фундації GoGlobal стосовно організації та функціонування 12 молодіжних просторів.

2. Розробка та реалізація PR-стратегій і PR-кампаній в межах проєкту щодо теми просування організації та функціонування 12 молодіжних просторів.

3. Створення та розміщення у ЗМІ інформаційних матеріалів (колонок, пресрелізів, статей) стосовно організації та функціонування 12 молодіжних просторів.

4. Керування роботою PR-команди GoGlobal (райтера, smm-спеціаліста, дизайнера) в межах проєкту і стосовно тематики організації та функціонування 12 молодіжних просторів.

5. Комунікація з журналістами, відповідь на інформаційні запити.

6. Іміджева підтримка експертів GoGlobal.

7. Підготовка контент-планів.

8. Генерування інфоприводів.

9. Антикризове реагування.

10. Відстежуванням контенту, згадок та проявів бренду стосовно організації та функціонування 12 молодіжних просторів.

11. Реалізація інших активностей в межах проєкту Організації відповідно до домовленостей із ЗАМОВНИКОМ.

Деталізація змісту завдань буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем конкурсу. На етапі затвердження кожного завдання та проєкту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 15:00 год. 02 жовтня  2023р.

Пропозицію можна подати такими способами: 

  1. Електронною пошту procurement@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Конкурс на проєктного асистента»,
  2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати як вхідна кореспонденція.
  3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м.Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Україна, 01011, місто Київ, вули. Івана Мазепи, буд. 1

В темі листа або на конверті напишіть «Конкурс на графічного дизайнера». 

1. Резюме з бажаним рівнем заробітної плати;

2. Для ФОП: Виписка з ЄДР з переліком кодів ВЕД (КВЕД), або інший документ, в якому вказані КВЕДи;

3. Витяг з реєстру платників єдиного податку;

4. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

До уваги учасників! 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 

ГО “ГО ГЛОБАЛ”  залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

Прокрутити вгору